نتایج جستجو برای عبارت :

کتاب مدیریت بحران

برایان تریسی تو کتاب مدیریت بحرانش میگه در برابر بحران‌ها جوری رفتار کنید که انگار همه دارن نگاه‌تون میکنن... انگار قراره نشون بدید واقعا کی هستید و چی هستید!
من اگه همه نگام کنن مطمئنا این همه شکننده نبودم!! این همه زود رنج...
برایان تریسی میگه هر آدمی به طور میانگین هر سه ماه یه بار با یه بحران روبه‌رو میشه... ما تو این دو ماه با چند تا بحران روبه‌رو شده باشیم خوبه؟!! :)))
یکی از این بحرانا بد بحرانی‌ه... خدا کنه اتفاق نیوفته...
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

تعریف ، مفهوم و چرخه مدیریت بحران — موسسه آموزش عالی آزاد 
رآیند پیش‌بینی و پیشگیری از وقوع بحران، برخورد و مداخله در بحران و سالم سازی بعد از وقوع بحران را مدیریت بحران گویند.مفهوم بحران می‌تواند به معنای انحراف...

مراحل چهارگانه مدیریت بحران - مدیریت بحران استان بوشهر
مقدمه. انسان از بدو خلقت همیشه در معرض آسیب های جدی ناشی از بلایای طبیعی بوده است. پدیده های خطر آفری
کتاب مدیریت بحران (21 راز دستیابی به موفقیت و زمان اوج بحرانهای زندگی)
نویسنده: برایان تریسی
مترجم: فاطمه سادات صادقی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
176 صفحه
کتاب حاضر قبلا تحت عنوان " چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم‭ ۲۱
:؟‬راز موفقیت در شرایط حساس " توسط انتشارات راشین در سال‭ ۱۳۸۶‬نیز منتشر
شده است
کسب و کار چاپ متاسفانه چندی است دچار بحران های کوچک و بزرگ شده و متاسفانه این روند باعث خروج تعدادی از واحدهای چاپ از گردونه فعالیت شده است.
خبرگزاری تسنیم - ابوالفضل ایمنی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار های جدید
اگرچه مدیریت بحران یک واکنش فوری است، اما گاهی روند یک کسب و کار ناخودآگاه بسمتی حرکت می کند که مدیر کمتر متوجه ورود به شرایط بحرانی می شودو در یک غفلت و یک فرصت کوتاه عمق بحران بیشتر و مدیریت آن دشوار تر می شود.
در اصل مدیریت بحران پر
کتاب بحران و مدیریت شهری نوشته لقمان توتونچی، به مباحثی چون؛ مدیریت بحران و راهکارهای آن در ایران، سناریوها و حالات مختلف بحران، پیش‌بینی‌های ایمنی بلایای طبیعی و… می‌پردازد.
وضعیت بحران را می‌توان به وضعیتی گفت که شرایط دچار بی‌نظمی شده و به خطر می‌افتد. بحران یک موقعیت غیرمعمولی است که در آن اتفاقات غیرمنتظره و پیش‌بینی‌ناپذیر مثل زلزله، سیل، آتش‌سوزی، اعتصاب و… رخ می‌دهد. امروزه در دنیایی به سر می‌بریم که در هر لحظه آن امکان ب
در این روزها که آلودگی هوا تشدید شده و در واقع به یک عادت برای ساکنین تهران تبدیل شده، جای تعجب داره که برای طرح‌های مختلف شهری کلی وقت صرف میشه اما متاسفانه خروجی خاصی مشاهده نمیشه و همیشه بعنوان یک بحران باهاش مواجه میشه. در واقع بنظر حقیر دیگه نباید بعنوان یک بحران باهاش برخورد کرد چرا که تقریباً هرسال بازه زمانی این اتفاق معلومه و تصمیماتی هم که تیم مدیریت بحران میگیره معلومه. کلاً همه چی معلومه :)
ادامه مطلب
دانلود پاورپوینت بحران در خانواده
بحران crisis
کاپلان ( 1964 ) بحران را واژگونی یا عدم تعادل در وضعیت ثابت و پایدار فرد که در آن روشهای حل مشکل مؤثر
نیستند ، تعریف کرده است.
Boss ( 1988 ) بحران در خانواده را عدم تعادل بیش از حد در وضعیت خانواده به طوری که تحت فشار شدید
قرار گرفته و در آن تغییر ایجاد شده تعریف نموده است.
در طول بحران در خانواده ، ایجاد تغییر در نقشها ، وظایف ، عملکرد فیزیکی و روانی خانواده و... پدید می آید.
در هنگام بروز بحران در خانواده ، هد
فعالیت فرهنگی یکی از مقدس ترین کارها در طول تاریخ بشری است که سکانداران  این حرکت، پیامبران الهی و اولیاء الله و خواص از یاران آنان بوده اند.  بی شک داشتن روش متعالی در انجام فعالیت فرهنگی، پختگی و اثر بخشی زیادی خواهد داشت. امیرالمؤمنین علیه السلام که «امام فرهنگی» محسوب می شود، روشهایی را برای فعالیت فرهنگی تبیین فرموده اند. نویسنده محترم کتاب حاضر که از طلاب مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام کرج است، توانسته به قلمی روان، روش فرهنگی ام
آیا تا به حال چیزی در مورد بحران سی سالگیشنیده‌اید؟ در سنین سی سالگی تفکرات و احساسات جدیدی را تجربه می‌کنید که تا پیش از آن دغدغه‌ای برای آن‌ها نداشته و یا زیاد به آن‌ها فکر نمی‌کردید؛ تفکرات و احساساتی مانند سردرگمی، ابهام، تردید، افسردگی یا احساس پوچی به سراغ تان می‌آید. البته عده‌ای هم با آرامش بحران سی سالگی را پشت سر می‌گذارند، اگر باور داشته باشید که در زندگی انتخاب‌های صحیحی داشتید و به یک ثبات نسبی رسیدید و اوضاعتان رو به را
مدیریت بحران چگونه است؟ فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 62حجم فایل: 952قیمت: 12000 تومانبخشی از متن: مدیریت بحران،مدیریت بحران در کشور،مدیریت چیست ،تعریف ومفهوم بحران،انـواع بـحـران،اهداف مدیریت بحران،ویژگی های مشَترک بحران،پاسخ به بحران،زلزله،سیل،برنامه ریزی مد یریت،شهرسازی،مدیریت بحران از اصطلاحات حوزه مدیریت است، که به مجموعه‌ای از فعالیت‌َژَها، چاره جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌گردد، که مدیرَیت یک س

محمد معینی

✅1) دکتر حسین بشیریه در مقاله‌ای با عنوان «زمینه های سیاسی و اجتماعی فروپاشی رژیم های غیردمکراتیک و گذار آنها به دمکراسی» که در کتاب «گذار به دمکراسی – دفتر نخست» (نشر نگاه معاصر) منتشر شده، با تقسیم این زمینه‌ها به دو دسته اصلی «زمینه‌ها و بحران‌های مربوط به دولت و ساختار دولتی» و «زمینه‌ها و بحران‌های مربوط به جامعه و نظام اجتماعی»، به بررسی عوامل موثر در هر کدام از این دو دسته می‌پردازد. 
ادامه مطلب
بحران هوشمند
بحران سازی امری تخصصی و ما فوق هوشمندی است! و درک آن برای افراد عادی مشکل است. اگر بحرانها را به چهار قسمت تقسیم کنیم، این بحران نوع پنجم است، که بحران ساز با بحران زده، وارد بازی می شود. بحران نوع یک بحران فردی بازمینه طبیعی است(مثل معلولیت) اما نوع دوم : بحران فردی با منشا انسانی(مانند خودکشی یا قتل) ولی نوع سوم: بحران جمعی با منشا طبیعی (یاخدایی)مانند سیل و زلزله بحران، بالاخره نوع چهارم، جمعی با منشا انسانی است. اما همه اینها یک
مداخله در خودکشی
مداخله در خودکشی بر خلاف پیشگیری از خودکشی که بیش‌تر مربوط به برنامه‌های پیشگیرانه در درازمدت است، بر مداخله مستقیم زمانی که فردی افکار خودکشی خود را اظهار ...

برنامه جامع پیشگیری و مداخله در خودکشی در محیط های دانشگاهی
May 2, 2019 - دفتر مشاوره و سالمت سازمان امور دانشجویان. 3 برنامه جامع پیشگیری و مداخله در خودکشی در محیط های دانشگاهی. پیشگفتار. در مورد اهمیت پدیده خودکشی ...

کمک به فردی که در معرض خطر خودکشی قرار دا
پاورپوینت بحران مالی جهانی
دانلود پاورپوینت با موضوع بحران مالی جهانی ، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: روند بحران: چند نکته: نرخ بهره تقاضا برای وام بیشتر موسسات مالی که اخیرا در امریکا دچار مشکل شده اند موسسات مالی سرمای
دانلود پاورپوینت با موضوع بحران مالی جهانی ، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: روند بحران: چند نکته: نرخ بهره تقاضا برای وام بیشتر موسسات مالی که اخیرا در امریکا دچار مشکل شده اند موسسات مالی سرمای
آخرین ساعت، از آخرین روز، پیش از اتمام هفته‌ای که در تعطیلات به سر بردیم، با اعلام رسمی از یافتن اولین مورد مبتلا به کرونا در اینجا، رو به پایان است. نگرانی از شرایط جاری ایران و وضعیت خانواده و عزیزان یک طرف، آینده نامعلوم برای سفر به ایران و قرنطینه یک طرف دیگر...
دارم به این فکر می‌کنم که چطور هر چیز ساده‌ای در ایران قابلیت تبدیل شدن به بحران دارد، باران می‌بارد می‌شود سیل،‌ نمی‌بارد می‌شود خشکسالی، گران شدن بنزین، دفاع کنیم بحران ا
به نام او...
کتاب یاداشت های یک پزشک جوان رو خوندم.
این کتابو بهمن ۹۷ ؛یه روز بارونی تو یه کتاب فروشی تو انقلاب خریدم در حالی که منتظر بودیم که بریم یه انیمیشن رو تو سینما بهمن ببینیم!!
کتاب سبک و روان و جالبی بود و گاهی حس میکردم ممکنه حس های آینده ی من هم باشه!هر چند که من پزشک نیستم...ولی احتمالا روزی دامپزشک میشم و این حس ها رو تجربه میکنم...
این چند روز به کلینیک های مختلف سر زدم برای اینکه تابستون رو اونجا بگذرونم ولی خب هیچ کدوم جواب قطعی نداد
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
در انقلاب شاه اول حرف انقلابیون را نمی شنید و انقلابیون هی بیشتر فریاد کشیدند و عصبانی تر شدند. بالاخره زمانی که شاه صدای انقلابیون را شنید و گفت پیام انقلاب شما را شنیدم، دیگر انقلابیون آنقدر در هیجان و هیاهوی انقلاب خود گم شده بودند که صدای شاه را نشنیدند. انقلاب اسلامی حاصل برخورد تاریخی یک حکومت نابالغ با یک جامعه مدنی نابالغ بود. اگر یکی از این دو بالغ بود، صدای دیگری را به موقع می‌شنید و نمی‌گذاشت کار به فروپاشی بکشد؛ بلکه پیش از نقطه
The climate crisis is our third world war. It needs a bold response
بحران آب و هوا جنگ جهانی سوم ماست این بحران  نیاز به اقدام جدی دارد.
(استیگلیتز برنده جایزه نوبل اقتصاد)
♦️climate crisis بحران آب و هوا
استراتژی راهبردی
دستکاری در طبیعت نتایجی دارد که کمترین آن سیل امسال بود. طبق گزارش تابناک، برآورد اولیه از خسارت های سیل، مبلغ 35000 میلیارد تومان و حدودا معادل 5 درصد تولید ناخالص داخلی می باشد.
اقتصاد ناکارامد دولتی که در بهترین حالت فقط قادر به تامین هزینه های حقوق کارمندان
کتاب اژدها به همت انتشارات لوح سبز چاپ شد.
کتاب مهار اژدها، پاسخی است به سؤالات مهم درباره معضل «خود ارضائی» یا به تعبیر فقهی « استمناء»؛
هنجاری که متاسفانه در بین نوجوانان و جوانان و برخی بزرگسالان شایع است و تبعات ناگوار آن، روح و  روان و زندگی آنان را تحت الشعاع قرار داده است.
ارائه راهکار برون رفت از این هنجار، از ویژگی های مهم این کتاب است.
 نویسنده محترم تلاش کرده برای خروج از این بحران، با روش های ساده و علمی، راهنمایی هایی را
 پیش روی
⭕️FIREFIGHTING:
The Financial Crisis and Its Lessons 
آتش نشانی:بحران مالی و درس های آن
عبارت فوق، نام کتابی است که چند روز پیش منتشر گردید. سه مدیر ارشد بانک فدرال رزرو آمریکا: برنانکه، گایتنر و هنری پلسون، به عنوان آتش نشانان بحران مالی 2008 از لحظات سخت و طاقت فرسای آن زمان سخن می گویند.
اثرات این رکود به حدی شدید بود که موجب بیکاری حدود 700،000 نفر در زمستان 2008 گردید.
وارن بافت،موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم،می گوید: این کتاب هشداری است برای آینده و باید مورد تو
مدیریت بحران (به انگلیسی: Crisis management) از اصطلاحات حوزه مدیریت است، که به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها، چاره جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌گردد، که مدیریت یک سازمان، در چالش با بحران انجام می‌دهد و هدف آن کاهش روند، کنترل و رفع بحران است. بطور کلی مدیریت بحران بمعنای سوق دادن هدفمند جریان پیشرفت امور، به روالی قابل کنترل و انتظار بازگشت امور در اسرع وقت، به شرایط قبل از بحران است.
ادامه مطلب
یک ظرف یک لیتری بردارید ، شیر آب رو باز کنید ، ۲۰ ثانیه زمان بگیرید و دستاتونو بشوئید!یک لیتر پر شد!
حالا این ۱ لیتر آب رو ضربدر اون ۲۰ باری که باید برای مبارزه با کرونا دستهامون رو بشوریم بکنید!بعد ضربدر ۸۰ میلیون نفر هم وطن!؟
ادامه مطلب
این روزها که از بحران اولیه مورد خیانت قرار گرفتن گذر کرده ام، در حال بازیابی پیوندهای از دست رفته ام با دنیای اطرافم هستم. در حال دوباره دیدن هستم و هیچ چیز همان شکلی نیست که قبل از این بود.
هنوز زود است که بخواهم نتیجه بگیرم که ایا این درد و این رنج برای من باعث رشد خواهد شد یا نه، اما تمام چیزی که میدانم این است که من از این بحران، عبور خواهم کرد.
تنها با نگاهی به اطراف متوجه می‌شویم که انسان‌ها با بحران‌های بیشماری دست و پنجه نرم می‌کنند و این همان تفسیر آیه «و خلقنا الانسان فی کبد» است که ما انسان را در رنج آفریدیم؛ بله انسان یعنی همین؛ یعنی همین چگونگی مدیریت رنج هایش که چگونه طنازی کند برای الهش و به زیبایی این رنج ها را مدیریت کند و به ثمر های خوشی برساند٬ ولی انگار برخی نمی خواهند با این رنج ها کنار بیایند به عالم و آدم شکایت دارند و گله می کنند جز منشأ اصلی یعنی خودشان
اما یکی
پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن

دید کلی :

پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

توضیحات کامل :

پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

ادامه مطلب
داریم پیج یه فروشگاه آنلاین رو نگا میکنیم ،من یه پلت سایه میبینم و میگم اینو میزارم تو ویش لیستم!!
سهی که قیمتشو میبینه اضافه میکنه:ولی من اینو میزارم تو دریم لیستم!!
دریم لیست 'واقعا واژه زیبایی نیست؟
تو این یک ساعتی که متوجه شدم دریم لیستم میتونه وجود داشته برای گزینه اولش یه سفر مالدیو در نظر گرفتم:/
..
تا شیش ماه آینده پنجشنبه جمعه در اختیار کلاسای موسسه ام و خب الان با دو تا بحران رو به رو ام
بحران اول:اگه اون کراش سابقم همکلاسیم باشه چی-___-
ب
پاورپوینت مدیریت تعارض و بحران
دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت تعارض و بحران، در قالب ppt و در 46 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: تعریف تعارض: تعارض در فرهنگ لغت فارسی به معنای رویارویی، معترض و مزاحم یکدیگر شدن و با هم اختلاف داشتن است. کوتاه ترین تعریف تعارض از ر
با فرهنگ‌ترینیم اما شما باور نکن!
وقتی لایه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی ایران را کنار می‌زنیم، سیل مشکلات است که بیرون می‌ریزد، درست مانند سیلی که در شیراز آمد.
متاسفانه بعضی از این مشکلات بحران و برخی دیگر درحال تبدیل شدن به بحران است. واقعا باید با این جامعه چه کرد؟
دلیل اصلی تبدیل شدن جامعه ایران به چنین جامعه‌ای این است که همه مسائل در حد شعار و پند باقی مانده است. ایران در رتبه‌های بالای جوامعی قرار می‌گیرد که
امشب در پاکت می نویسم:
قرارِ من این نبود، که آکنده شوم در خود ...
رویای من، در بی کمالی این روزهای خودم دفن شده، لبریز از افکاری شده ام که نمی توان به آنها نقش داد ...
مانند یک سناریوی بی هویت ...
تمامیت من یک "فرد" است و انگار ذهنم هزاران هزار انسانِ گرفتار ...
دقایقی پیر و ثانیه ای جوان، ناگهان معمار و بی هوا یک به بن بست رسیده ی بی خواب ...
به نظر شروع یک بحران جدید را تجربه خواهم کرد، "بحران معنا"
که به مثابه ی تجربه ی "فلسفه ی هیچ" است ...

"امیرمحمدحسی
ماهیت سه نسل نوسان ارزی
دنیای اقتصاد : یک پژوهش دانشگاهی با مروری بر بحران‌های ارزی در جهان، ۳ نسل از نوسانات ارزی را مورد بررسی قرار داد. بررسی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد ایران تجربه ۲ نسل از بحران‌های ارزی رایج را پشت‌سر گذاشته است؛ چراکه تاکنون مشکلات بنیادی در ذخایر ارزی یا تشدید انتظارات، زمینه‌های وقوع تلاطم ارزی را به‌وجود آورده‌اند و هیچ‌گاه معضلات بانکی عامل وقوع بحران (نسل سوم) نبوده‌اند. اقتصاد ایران برای دوری از نسل سوم بحران
در فرهنگ عامه به زباله ها "دور انداختنی" گفته می شود و یا می گوییم که فلان زباله را دور انداختیم. این واژه از کجا می آید؟ از تنفر انسان به همزیستی با زباله ها، که تمایل دارد هر آنچه زاید و به کار نیامدنی است خیلی دورتر از خودش باشد. که البته کاملا درست است. زباله ها باید خیلی دورتر از انسان باشند. اما مگر زمین چقدر گنجایش دارد که روزانه این حجم از زباله را در سرتاسر جهان در خود بگنجاند آن هم خیلی دورتر از محیط زندگی انسان ها.
با گذشت سالها و تولید
ساخت اپ راهی برای مدیریت بحران
با رشد فناوری اطلاعات (IT) در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی انسان، تکنولوژی به یک ابزار قدرتمند و موثر برای کنترل و مدیریت کارها تبدیل شده است. نمود اصلی این موضوع را می توان در پیشرفت گوشی های همراه و ساخت اپ هایی دید که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی روز به روز به سطوح بالاتری از هوشمندی و کارایی دست پیدا می کنند.با افزایش کاربرد هوش مصنوعی در صنعت ساخت اپ موبایل و تلفیق آن با توانایی و هوش انسان، در ب
هوالرئوف الرحیم
اینجوری بگم که انگار امروز تازه سوار زندگی شدم. 
بعد از بحران یک ماه اول و بحران ماه رمضان، امروز زود (از دیدگاه خودم) بیدار شدم. رضوان رو بیدار کردم و صبحانه خوردیم و بعد از کلنجار همیشگی قبل از خروج از خونه سر لباس، فسقلک رو کردیم تو کیف کانگورویی و راه افتادیم رفتیم.
خیلی گرم، خیلی گرم. خیلی گرم بود.
مهد بازی این حوالی راضی کننده نبود. خیلی بد بود. 
دیگه کارهای دیگه م رو انجام دادم. آزمایش خون و خرید کتاب و ...
خوب بود. راضی کنند
مربیشون قسط اول دستمزد ۱/۶ میلیون یوروییش رو به موقع گرفته،  تو بهترین منطقه تهران اسکان داده شده، واسه تیمش خریدهای میلیاردی انجام شده اما تیمش از دو بازی ۱ امتیاز گرفته و از صدر تا ذیل دست بکار شدن مشکلشو حل کنن. فقط امیدواریم برای خروج این تیم از بحران واسه دربی نقشه نکشن، سابقه نشون داده هروقت استقلال تو بحران بوده دیواری کوتاه‌تر از پرسپولیس برای خروجش پیدا نکردن 
در اواخر سال 1398 جهان با شرایطی مواجه شد که کمتر برای آن برنامه ریزی و آمادگی داشت. ویروس کرونا که به نظر از وهان صنعتی ترین شهر کشور چین سربرآورده است جهان را در مواجهه با بحرانی قرار داده که کمتر مثالی از آن در قرن اخیر وجود دارد بطور کلی جهان گیری یک بیماری عاملی است که به ندرت اتفاق می افتد لذا تقریبا هیچ کشوری برای آن بودجه مشخص و یا برنامه ریزی خاصی نداشته و تنها به برنامه هایی که در راستای مواجهه با بحران های مشابه اختصاص یافته بسنده میک
زمینی: چیزی بیرون لازم نداری؟
مریخی: کجا میری که باز شیک و پیک کردی؟
زمینی: مث تو همیشه روغنی و کر و کثیف خوبه؟ میرم جلسه.
مریخی: سه هفتس جلسه چی میری؟ به نتیجه نرسیدین هنوز؟
زمینی: هفته اول جلسه حول بحران بود، هفته دوم موضوعش مدیریت بحران بود ...
مریخی: خب این هفته چی؟
زمینی: بحران مدیریت بحران.
مریخی: خب پس به سلامتی گویا به یه نتایجی رسیدید بالاخره بعد این همه وقت؟!
زمینی: آره امروز جمع‌بندی این هفتس، برای طرح موضوع هفته بعدی.
مریخی: هفته بعدی؟

هفت دی در این خصوص با علیرضا خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت و گو کرده و وی پاسخ داده است موضوع  احداث این بازارچه غیرقانونی بوده است و  توسط شخصی صورت گرفته است، وی تفاهم نامه ای را برای مجتمع تفریحی سرگرمی با ما امضا کرده بودند که البته تا پایان سال ۹۷ هم به اتمام رسیده است و این احداث دارای رای ماده ۱۰۰ است که بر اساس آن باید تخریب شود. 

هفته نامه فروردین امروز نیز در مطلبی به موضوع بحران آب در قزوین پرداخته و
بحران جهانی اقتصاد در سایه ویروس و جنگ
از سال 2017 نشانه های بحران اقتصادی با کوچک شدن اقتصاد جهانی به دلیل جنگ تجاری بین چین و آمریکا در جهان دیده شد.اما این بحران در سال 2020 با دو پدیده وارد فاز جدی تری شد.بیماری شایع شده از چین و جنگ نفتی بین دو غول تولید کننده نفت در دنیا یعنی عربستان و روسیه.یکی دیگر از نشانه های بحران,شاخص ترس از سرمایه گذاری در آمریکا است که در این چند روز به شدت صعودی بوده و حتی پیش بینی میشود از رکورد سال 2008 پیشی بگیرد.
شوا
Artist: Feed Me (Jon Gooch) | Music Name: Existential Crisis | Genre: Electro House | Released: 2017 | Album: Feed Me's Existential Crisis | Feed Me - Existential Crisist

هنرمند: فید می | نام موزیک: بحران موجودیتی | سبک: هاس | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ بی کلام (فید می) Feed Me با نام (بحران موجودیتی) Existential Crisis
ادامه مطلب
دستور قاطع استاندار کرمان به فرمانداران در مواقع بحرانی امکانات لازم باید کرایه و اجاره شود و هزینه آن نیز توسط ستاد مدیریت بحران استان از محل بودجه حوادث پرداخت می شود.استاندار کرمان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان های جنوبی استان در قلعه گنج با ا
ادامه مطلب
من قبل از ازدواج اینطوری بودم که هر چند وقت یکبار دچار بحرانِ روحی "خب که چی؟" میشدم! جهان برام از معنا تهی میشد. حوصله هیچ کاری رو نداشتم. انقدر بین سوالاتم دست و پا میزدم تا بالاخره یه راه نجاتی پیدا کنم.
الان غیر از یه دوره بحرانی اول ازدواج که الان که بهش می نگرم بسیار آشفته بودم و حق هم داشتم آشفته باشم ( چون برام کنار اومدن با این سبک زندگی جدید خیلی سخت بود، داده های جدید انقدر زیاد بود که نمیتونستم تحلیلشون کنم، چیزایی تازه داشت برام پرر
اقتصاددانی که بحران ارزی امروز ترکیه را پیش‌بینی کرده بود!

بحران مالی و اقتصادی کنونی لیر ترکیه برای بیشتر تحلیلگران و کارشناسان غیرمنتظره بود و همین وقوع ناگهانی سرمایه گذاران را نگران کرد و به ایجاد آشفتگی در بازارها منجر شد. اما تیم لی در سال ۲۰۱۱ درباره وقوع چنین مشکلی در ترکیه هشدار داده بود. اگرچه عمدتا این پیش بینی «لی» نادیده گرفته شد، اما اکنون با توجه به بحران لیر در ترکیه و آشفتگی ناشی از آن در بازارهای نوظهور، اروپا و آمریکا، د
اقتصاددانی که بحران ارزی امروز ترکیه را پیش‌بینی کرده بود!

بحران مالی و اقتصادی کنونی لیر ترکیه برای بیشتر تحلیلگران و کارشناسان غیرمنتظره بود و همین وقوع ناگهانی سرمایه گذاران را نگران کرد و به ایجاد آشفتگی در بازارها منجر شد. اما تیم لی در سال ۲۰۱۱ درباره وقوع چنین مشکلی در ترکیه هشدار داده بود. اگرچه عمدتا این پیش بینی «لی» نادیده گرفته شد، اما اکنون با توجه به بحران لیر در ترکیه و آشفتگی ناشی از آن در بازارهای نوظهور، اروپا و آمریکا، د
دیوید گراهام، نشریه آتلانتیک✍️ رئیس جمهور آمریکا به بحران سازی ادامه می دهد زیرا وی برای حفظ پایگاه حمایت خود به آنها نیاز دارد. ترامپ برای حفظ حمایتش نیاز به بحران ها دارد. اگر به اتفاقات در ده روز گذشته در آمریکا نگاه کنید، به سادگی می توان گفت رئیس جمهور ترامپ تمایل دارد بحران سیاسی برای خود ایجاد کند. من این را می دانم برای این که در روز چهارشنبه دیدم که وی دستور اجرایی  را برای پایان دادن به جداسازی غیرقانونی خانواده ها در مرز امضاء کر
♦️اظهار نظر عجیب رییس سازمان مدیریت بحران کشور
مسئولان از سفر به مناطق سیل زده به شدت خودداری کنند!
✍️ خدا وکیلی یه نظر درست داده باشه همینه .میرن تو دست وبال بچه بسیجی ها و پاسدارها و ارتشی ها و مردم نمیذارن کارشون رو بکنند. تازه یه بخشی از خدمات هم باید در خدمت این ها باشه تازه پل دختر هتل ۵ ستاره هم نداره برن جوج و میگو بزنن. راست گفته نرید جان مادرتون
مدیریت بحران به اختصار در سه مرحله زیر بیان می شود:
1 – مرحله پیش از بحران:
_ تعریف حدود و شرایط وضعیت تعادل و طبیعی
_ تعریف حدود و شرایط وضعیت بحران(خروج از حالت نرمال)
_ شناسایی و تعریف عوامل پیدایش وضعیت بحران
_ شناسایی و انجام دادن اقدامات لازم برای پیشگیری از وقوع
بحران
_ انجام دادن اقدامات لازم به منظور فراهم کردن شرایط لازم
برای مقابله با وضعیت بحرانی(تعیین فرماندهی واحد _ تعیین وظایف و مسئولیت ها – آموزش و
آگاهی بخشی و ...)
2 _ مرحله حین بح
محبوبم!دور تا دور یاد تو را پاییز گرفته. بحران نبودن تو آشکار شده. کاش می‌توانستم تنهایی‌ام را بیاورم کنارِ تنهایی شما. پاییز به پهلویِ یاد شما نشسته و خیره شده به دور دست‌ها، به روزگاری کبود.من همه چیز را باور می‌کنم جز اینکه پاییز رد شود و روزگار بی‌تو بهار شود. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند توده‌ای ابر شده‌ای و می‌خواهی بباری. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند که ماه شده‌ای و دور از ما در آنجای آسمانی.ای بادهای شرقی بر روزهای من بوزید که پاییز ب
دیجیتال مارکتینگ، با ظهور کرونا ویروس به شیوه‎ایی متفاوت اهمیت خود را نشان داده است. مدیران ارشد فناوری CIO بدون شک نقشی کلیدی برای مقابله با این بحران دارند، چرا که در دنیای امروز، دیجیتال مارکتینگ به طور موثری می‎تواند بر همه جنبه‎های تجارت تاثیرگذار باشد.
ادامه مطلب
زندگی من فراز و نشیب های زیادی داشته؛
از بحران های بزرگی زنده بیرون اومدم؛
همیشه فکر می کردم که عمق و گستره ی فهم و معرفتم مهم ترین مسئله مه؛
اما متاسفانه زندگی بهم نشون داد که میزان سرمایه و درآمد مهمتر از همه چیزه؛
شاید به نسبت 70 به 30؛
70 برای سرمایه و درآمد و 30 برای هر چیز دیگر؛
من اگر درآمد کمی داشته باشم برای دیگران مهم نیست که چقدر می فهمم و چنتا کتاب خوندم و ...
حتی برای خودمم مهم نیست؛
کاش این همه سال رو سر کتاب خوندن و آدم خیلی خوبی بودن تل
توضیحات فایل
پاورپوینت مداخله در خودکشی
دانش پژوهان گرامی ، این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت مداخله در خودکشی می باشد که با فرمت ppt در ۴۴ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
بخشی از متن پاوروینت مداخله در خودکشی::
مقدمه
یک میلیون خودکشی در سال در دنیا
کلمهsuicide از ریشه فرانسوی و لاتین گرفته شده است. Sui به معنی خود  و Caedere به معنی کشتن است.
«جان خود را عمدا گرفتن»
همه انسانها در طول
نام ها: بازی پول
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: تجارت | درام
تاریخ پخش: 25 دی 1398 – Jan 15, 2020
قسمت ها: 16 
روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: در حال پخش جایگزین دفتر خاطرات روانی
بازیگران:
Ko Soo – Lee Sung-Min – Shim Eun-Kyung

خلاصه داستان: بانکی که دولت کره در آن سهام زیادی دارد در آستانه ورشکستگی است و سران کشور دچار نگرانی رخ دادن اتفاقی مشابه بحران مالی سال 1997 هستند از این رو اعضای کمیسیون خدمات مالی در تلاشند تا چنین اتفاقی رخ
به نظر پل هازارد در کتاب «بحران ذهن اروپایی»، فرانسویان یک روز
مسیحیان متعصبی بودند که مانند کشیش بوسوئه می اندیشیدند اما روز بعد ضد کشیش و ضدمسیحی
شدند و مانند ولتر اندیشیدند و این یک انقلاب بزرگ در شیوه اندیشیدن بود؛ نویسنده به لحاظ تاریخی به
«جهش در شیوه اندیشه» اعتقاد دارد، چیزی که کمتر کسی جرأت اعتقاد به آن را دارد.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
معرفی کتاب صوتی آی کیو مالی
در کتاب صوتی آی کیو مالی (میکرو کتاب)، اثر رابرت کیوساکی از ۵ آی‌کیو مالی صحبت می‌شود که ثروتمندان به واسطه آن‌ها به ثروت رسیده‌اند. در این کتاب این 5 اصل به طور کامل بخش‌بندی و به صورت واضح بیان می‌شوند.
کیوساکی در کتاب آی کیو مالی (Rich Dad s Increase Your Financial IQ: Get Smarter With Your Money) آی‌کیوهای مالی را که شامل درآمد بیشتر، نگهداری از آن، برنامه‌ریزی مالی، افزایش دانش مالی و استفاده از اهرم است را معرفی می‌کند. بازارهای ما
درباره ضعف مدیریت بحران در کشور مطالب زیادی نوشته شده، اما ای‎کاش مشکل مافقط در مدیریت بحران بود و در زمان‎های غیربحرانی، عملکرد مدیریتیِ قابل دفاعی داشتیم. به‎جد اعتقاد دارم در کشورمان “بحران مدیریت” وجود دارد. بحران مدیریت، بسیار فراتر از ضعفِ در مدیریت بحران است. مدیریت بحرانِ ضعیف، بخش بسیار کوچکی از بحران مدیریت فعلی است. بحران مدیریت یعنی این‎که مدیران‎ ما نتوانسته‎اند مسائل کلیدی مردم را حل کرده و به زندگی آن‎ها سروسامانی د
به گزارش چاپ و نشر به نقل از جهان نیوز، بحران‌کاغذ، بزرگ‌ترین مشکل‌ مطبوعات ایران از سال۹۶ تاکنون بوده است که توانسته برخی از آنها را به‌زانو دربیاورد و برخی‌دیگر را با مشکلات مالی‌ سنگین مواجه‌کند؛ چرا که با جهش‌ نرخ‌ ارز، قیمت هر کیلو کاغذ روزنامه، حدود ۳برابر و در مقاطعی تا ۴برابر افزایش‌ یافت. از پیامدهای دردناک این افزایش قیمت، بیکار شدن تعداد زیادی ازشاغلین در روزنامه‌ها بود که وجدان جامعه مطبوعاتی‌کشور را شدیدا آزرد.
دستور
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

#مرغ_مقلد
#کاترین_ارسکین
#کیوان_عبیدی_آشتیانی

-عزیزم...ما باید در یک دنیای واقعی زندگی کنیم. من دوستت دارم چون کیتلین هستی.- اما تو گفتی آن فیلم یکی از بهترین ها بود- اره به عنوان یک فیلم. اما این یک زندگی واقعی است. هیچ فیلمی به اندازه ی زندگی واقعی خوب نیست. حتی قابل مقایسه هم نیست. بابا در این مورد اشتباه می کند. فیلم ها بهتر از زندگی واقعی هستند چون در فیلم‌ها فقط آدم بدها می‌میرند. یا لااقل آدم می تواند فیلمی را انتخاب کند که در آن آدم بدها
+و من چقدر در بی اینترنتی این پست را در مغزم مرور کردم!+
نیامدم مثل پارسال از روزهایم گزارش بدهم.آمده ام از خودم بگویم.از نقطه ی صفر.از بحران زندگی بعد هجده سالگی.
منی که دیگر قطره های باران را،درز آجر ها را،نمیشمرم.منی که خیره به چشم هاش نشدم،گریه نکردم،با کمیل نمردم و با عهد زنده نشدم.منی که بوی گند رخوت گرفته ام.
هرروز رفیقم را ندیدم،به جای نمازخانه ی مدرسه و خواب خوش در آن،از پله های دانشکده بالا دویدم و به جای دویدن به کتابخانه و قاپیدن هشت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این‌که در سال 97 بیش از دو هزار عنوان کتاب در استان منتشر شده بود، گفت: حدود 20 درصد کتب منتشر شده در استان به زبان تورکی بوده و مابقی به زبان فارسی و سایر زبان‌ها است.
محمد محمدپور با بیان این‌که ۲۰۲ ناشر در آذربایجان شرقی مجوز فعالیت دارند که عمده این ناشران فعال هستند، اظهار کرد: اما تعداد معدودی از این ناشران به تعداد قابل توجه کتاب منتشر کرده و ناشران فعال نیز حداقل سالانه شش عنوان کتاب
نوشتار کوتاهم تحت عنوان «کرونا و اعادهٔ حیثیت از واقعیت اجتماعی» اخیراً در کتاب «انتشار کتاب آزمون کرونا: دیدگاه‌ها و راهبردها» منتشر شده است. کتاب به همت آقایان دکتر همایون و بنی‌اسد توسط دانشگاه امام صادق (ع) چاپ شده است و جلد اول آن دربردارندهٔ مقالات و یادداشت‌های اساتید این دانشگاه است.
متن کامل کتاب آزمون کرونا که به صورت دیجیتال و رایگان منتشر شده است را از اینجا دریافت کنید.
متن یادداشتم (صص ۲۰۹-۲۱۵) در ادامه قابل مشاهده است.

وقتی
"علی یزدان پناه احمدآبادی" مطرح کرد ؛
مسئولان جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند
"علی یزدان پناه احمدآبادی" بازرس مجمع ملی جوانان کشور از مسئولین اجرایی خواست جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند.
عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشور با بیان اینکه جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد با داشتن دیدگاه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: سمن های جوانان در خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند.
وی با اشاره به حضور داوطلبانه و موثر اعضای سازمان های مردم نها
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
کتاب ریاضی نهم فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 151حجم فایل: 6393قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف ک
کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت

دانلود کتابدانلود کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود رایگان کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود کتاب نقد عقل محض کانت pdfدانلود ترجمه کتاب نقد عقل محضدانلود کتاب نقد عقل عملی کانتدانلود کتاب سنجش خرد ناب کانت pdfخرید کتاب نقد عقل محض کانتدانلود کتاب نقد قوه حکم امانوئل کانت

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
دانلود
پاورپوینت خلاصه کتاب اندیشه اسلامی1 جعفر سبحانی تألیف دکتر محمد رضایی،
در قالب ppt و در 213 اسلاید، قابل ویرایش، شامل بخش اول: انسان و ایمان،
الف) ضرورت و منافع خودشناسی، ب) حقیقت انسان از دیدگاه قرآن، ج) ابعاد روح
و روان انسان، د) بحران

کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
دانلود در ادامه مطلب

کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
۱٫کتاب الامثله
۲٫ کتاب شرح المثله
۳٫ کتاب صرف میر
۴٫ کتاب التصریف
۵٫ کتاب شرح التصریف
۶٫ کتاب عوامل جرجانی
۷٫ کتاب عوامل منظومه
۸٫ کتاب عوامل ملامحسن
۹٫  کتاب شرح العوامل فی النحو
۱۰٫ کتاب الکبری فی المنطق
۱
چطور گذشت؟

بالا و پائین زیاد داشت ولی خوب بود 
خدا رو شکر

خوب آدم ها خودشون رو نشون دادن و خوب راه نشون داده شد ...

بی شک شهادت حاج قاسم و بالتبع تشییع جنازه بی نظیر در تاریخ سردار سلیمانی که هنوزم با یادشون اشک تو چشمام جمع میشه مهم ترین واقعه امسال بوده؛ من از چهار راه ولیعصر تا میدون آزادی اومدم و ندیدم کسی رو که از سر خلوص و از ته دل غصه دار نباشه...

از اون ور همین شهادت خیلی ها رو دگرگون کرد، خیلی تاثیر داشت مخصوصا روی خودم؛ خدا رو شکر!
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهایشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات

حواست باشه اگر در دوران بحران به چیزی یا کسی وابسته شدی، عادتش می‌تونه ویرانگر باشه. 
 گاهی یک لحن، یک احساس یا حتی پیام‌هایی که هر روز تکرار می‌شن و با خونسردی ازشون می‌گذری، وابسته‌‌َت می‌کنن.
 چنان وابسته‌َت می‌کنن که گیر می‌افتی.  
حتی در دوران رهایی از بحران، گیر می‌افتی و این همون خودفریبی‌ست. 
این که خیال می‌کنی اون‌ها نجات‌دهنده بوده‌ن. 
شاید اینطوری باشه و شاید هم نه...
 می‌دونی که من آدمِ حکم قطعی دادن نیستم، اما حواس
متن listening کتاب interchange زرد
متن listening کتاب interchange زرد با فرمت های مختلف
دانلود جدید ترین و بهترین نسخه های کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و دانلود متن listening کتاب interchange زرد

ادامه مطلب
ثبت نام کارگاهارائه دهنده : دکتر شهرام وزیریسرفصل مطالب دوره:
تعریف فجایع و بلایا
مراحل پاسخ به فجایع و بلایا
آسیب پذیری و عوامل موثر بر آسیب پذیری
ارزیابی اثرات روان‌شناختی فجایع و بلایا
ییامدهای روانی و اجتماعی فجایع و بلایا
اثرات فجایع و بلایا بر گروه‌های درگیر
اصول مداخلات روان شناختی پس از فجایع و بلایا
اهداف آموزشی:آماده سازی مقدماتی روان شناسان و مشاوران برای مداخله در بحرانهزینه ثبت نام : 300000تومان     مهلت ثبت نام : 1398/09/07تاریخ ب
خبرگزاری حوزه/ پیش از آنکه بخواهیم بلایای طبیعی را از نشانه های آخرالزمان دانسته و یا بحث قضا و قدر الهی را پیش بکشیم باید به بحث بحرانی که در امر مدیریت در کشور وجود دارد اشاره کنیم. تا وقتی در مسئله مدیریت، دچار بحران هستیم،  قادر نخواهیم بود مدیریتی مطلوب برای بحران ها داشته باشیم.
اگرچه وضعیت مدیریت در کشور ما اسفناک است؛ اما بی کفایتی و بی تدبیری مدیران در شرایط بحرانی بیش از سایر شرایط نمود پیدا می کند.
اجمالاً می‌توان گفت حیطه مسئول
نوشتن کتاب: 
واقعا نمی دوم چی بگم. الان که سال 99 است تقریبا 3 ساله جدی میخوام کتاب بنویسم. حقیقتش رو بخواید 2 تا کتاب نوشتم البته با این آخری. اما جرات نکردم هیچ کدوم رو چاپ کنم.
گفتم جرات ؟؟؟!!! آره عدم انجام کاری درست در زمان خود از ترس میاد. 
اما این قرنطینه اجباری بابت کرونا ویروس ( ویروس کرونا) باعث شد بیشتر وقت داشته باشم. سر کار که نمیرم پس برای نوشتن کتابم وقت گذاشتم. 
تا الان تقریبا 35 هزار کلمه شده. اما دارم از اول بازخوانیش میکنم.
کتاب راجع

بحران هویت در نوجوانان و را‌ه‌های مقابله با آن
«اریکسون» نخستین کسی بود که مسئله بحران هویت را مطرح کرد. او معتقد است که ناتوانی نوجوان در پذیرفتن نقشی که جامعه از او انتظار دارد وی را به بحران هویت گرفتار می‌سازد.
برخی از روانشناسان نیز موفق‌نبودن نوجون را در شکل دادن به هویت فردی خود، به سبب تجربه‌های ناگوار کودکی یا شرایط نامناسب کنونی، به بحران هویت تعبیر می کنند.از میان انواع هویت‌ها، هویت فرهنگی اهمیت بسیاری دارد.
عوامل اثرگذار
خبرگزاری حوزه/ پیش از آنکه بخواهیم بلایای طبیعی را از نشانه های آخرالزمان دانسته و یا بحث قضا و قدر الهی را پیش بکشیم باید به بحث بحرانی که در امر مدیریت در کشور وجود دارد اشاره کنیم. تا وقتی در مسئله مدیریت، دچار بحران هستیم،  قادر نخواهیم بود مدیریتی مطلوب برای بحران ها داشته باشیم.
اگرچه وضعیت مدیریت در کشور ما اسفناک است؛ اما بی کفایتی و بی تدبیری مدیران در شرایط بحرانی بیش از سایر شرایط نمود پیدا می کند.
پیام تاریخی جیمی #کارتر به #امام_خمینی در مورد بحران گروگانگیری؛ 6 فروردین 1359
تمنّا دارم مرا در حل بحران فیمابین یاری نمایید
من می‌توانم به خوبی درک کنم که تصرف سفارت ما در تهران می‌توانسته است عکس‌العمل موجهی برای جوانان ایران تلقی شود، اما زمان سپری می‌شود و من دلایل جدی برای تردید درباره انگیزه‌های واقعی آنانی که سفارت ما را تصرف کرده‌اند در دست دارم. اشغال سفارت امروز مسائل عمده‌ای برای حکومت شما و حکومت ما ایجاد می‌کند و [در] نهای
امروزه دیگر کمبود منابع آب شیرین به
مسئله ای جهانی تبدیل شده است و مسائل و مشکلات مربوط به آن به طور روز افزونی در
حال افزایش است. آب شیرین برای تامین مواد غذایی، بهداشت جامعه، توسعه صنعتی و
شهری، حفاظت محیط زیست و سرانجام تامین امنیت ملی و دستیابی به صلح پایدار مورد
استفاده قرار می گیرد و کمبود آن نگرانی های گسترده ای را در میان جهانیان به وجود
آورده است. ” ناهمگونی و عدم توازن میان منابع محدود آب و تقاضای روز افزون برای
آن از یک سو و تجمع پس
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
سی شارپ یکی از برترین زبان های برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید

لینک از سایت کتاب سبز

دانلود کتاب

و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )

دانلود کتاب

داستان من شبیه داستان آن سریال کره‌ای شده بود که دختری در هفده سالگی به کما رفته بود و حالا در سی‌سالگی از کما بیرون آمده بود و باید با این حقیقت کنار می‌آمد، که چندین سال را از دست داده است و چیزهای زیادی هست که باید یاد بگیرد و چقدر تجربه‌ها هستند که او ازشان چیزی نمی‌داند و ناامیدی و فکر به گذشته هم که برایش چاره نمی‌شود و حتّی جلوی پیشرفتش را هم خواهند گرفت.

شب تولد سی‌سالگی‌ام بود... زمانی که برای هر کسی می‌تواند نقطه‌ی ورودی باشد ب
رمان خوشه‌های خشم؛ The Grapes of wrath نوشته جان اشتاینبک است در محکومیت بی‌عدالتی و روایت سفر طولانی یک خانواده تنگدست آمریکایی است که به امید زندگی بهتر از ایالت اوکلاهما به کالیفرنیا مهاجرت می‌کنند اما اوضاع آن‌گونه که آن‌ها پیش‌بینی میکنند پیش نمی‌رود. اتفاقات این رمان در دهه سی میلادی و در سال های پس از بحران اقتصادی بزرگ آمریکا روی می‌دهد.
جان اشتاین‌بک، رمان خوشه‌های خشم را در مدت پنج ماه که خودش آن را از سخت‌ترین و پرفشارترین دوره‌
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
همین جا اعلام میکنم که اگر خدایی نکرده بحران دیگه‌ای مشابه کرونا رخ داد؛ ترجیح میدم تو خونه قرنطینه نشم و در بطن مبارزه با عوامل ایجاد بحران و در دل مردم باشم!
انقدر تو خونه موندم که دیگه حس میکنم دچار افسردگی شدم. اصلا حس خوبی ندارم به این همه مدت قرنطینه بودن. واقعا دیگه حوصله هیچ چیز و هیچ کسی رو ندارم. نه دلم میخواد با آدما حرف بزنم نه دلم میخواد کتاب بخونم نه دلم میخواد آواز بخونم. به معنای واقعی کلمه رد دادم.

البته بخشی از این حالت برمیگ
بسم الله
دیروز 31 فروردین کتاب خیابان تبریز را از مولف محترم کتاب هدیه گرفتم. ان شاالله بعد از مطالعه در خصوص این کتاب چند خطی برایتان خواهم نوشت.کتاب را نشر مجنون در136 صفحه درآورده. کتاب مرور کوتاهی است بر خاطرات معلم شهید قدرت الله چگینی.
فروش کتاب خون دلی که لعل شد به دلیل محتوای ارزشمند آن با استقبال بسیاری از سمت مخاطبان روبرو شده است.
این کتاب زندگی سیاسی مبارزاتی مقام معظم رهبری طی سال های انقلاب ۵۷ است و ارزش ریالی آن بسیار بالاست.
کتاب با بیان شیرین نوشته شده و مخاطب را جذب می‌کند.
این کتاب را میتوانید از انتشارات انقلاب اسلامی دریافت کنید.
02166483975
کتاب‌هایی که تاکنون در سیر مطالعاتی تمدن ساز مطالعه و مباحثه شده است:
۱. کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن(مجموعه‌ی ۲۸ سخنرانی حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای در سال۵۳شمسی در مسجد امام حسن مجتبی"علیه‌السلام"_ مشهد مقدس) در این کتاب از چهار موضوع ایمان، توحید، نبوت و ولایت بحث شده است.
۲. کتاب "ولایت‌فقیه" این کتاب _که خلاصه‌ی کتاب ولایت و حکومت است_ به معنای ولایت و ضرورت ایجاد حکومت و شرایط حاکم اسلامی و... می‌پردازد.
۳. کتاب "انسان ۲۵۰ساله"
ادامه
در جستجوی خود 
کتاب در جستجوی خود نوشته ی مهری کیانوش راد ،  72 صفحه ، قیمت :8000 تومان در انتشارات دارالعلم در بهمن 98 به دنیای کتاب راه یافت .
در خوزستان می توان آن را در کتاب سراهای زیر جستجو کرد:
اهواز : کتاب سرای محام
دزفول : کتاب سرای رشد
اندیمشک : کتاب سرای ابن سینا 
   ارتفاع سکوت  mkainooshrad
دانلود کتاب صوتی زندگی پیش رو اثر ماندگار رومن گاری

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی زندگی پیش رو اثر ماندگار رومن گاری ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-زندگی-پیش-رو-اثر...۱۳ آبان ۱۳۹۸ - دانلود بهترین کتاب های الکترونیکی ، جدیدترین کتاب های صوتی ، کتاب های رایگان ، فیلم های آموزشی ، کتاب های دانشگاهی ، مقالات دانشجویی و ...
دانلود رایگان کتاب زندگی در پیش رو نوشته رومن گاری ترجمه ...parstuts.ir › کتاب › رماندانلود PDF رایگان کتاب زندگی در پیش
مشخصات کتاب
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
انتشارات: ققنوس
تعداد صفحات: ۵۱۱

کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند
خلاصه داستان کتاب ملت عشق
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کت
به شدت دلم میخواست کتاب های بچگیمو الان میداشتم میدادم به پسرخالم که الان ۸ سالشه و سن خوبیه برای خوندن کتاب های کودک اما متاسفانه وقتی کلاس چهارم بودم مامانم همه کتاب داستانامو داد به دخترخالش که بده به بچه هاش :/// هیچوقت گریه های اون شبم یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم داغ دلم تازه میشه و به هیچ وجه نمیتونم مامانمو ببخشم  کتاب های عزیزم :(
پدیده "شاغلین فقیر" بحران امروز کشور
سلامبله،اگر تلاش شود که در بازار ظابطه حکمفرما باشد و نه رابطه و فضا رقابتی شود بخش بسیار بزرگی از مشکل خود به خود حل خواهد شد.یعنی مثلا یک کارگاه یا شرکت نتواند صرفا از طریق مثلا داشتن رابطه های خاص یا نبود استانداردهای سفت و سخت و یا ناآگاهی مردم کار بگیرد و مثلا یک کولر آبی را با همان فن آوری 60 سال پیش تولید کند و مهم ترین شیوه ی دستیابی به کار بیشتر، کیفیت بهتر باشد آن گاه شاهد رشد افراد خلاق و جذب هر چه
دارم کتاب می‌خونم. صفحه‌ی 326 از اتحادیه‌ی ابلهان، اونجا که رسیده به یادداشت‌های ایگنیشس، پسری که با حرف زدنش شما یقین می‌کنید، اون یه دیوونه‌س در حالی‌ که نمی‌تونید این ادعا رو ثابت کنید و دیوونه بودن خودتون، ثابت می‌شه! دارم کتاب می‌خونم:
"پس از چند دقیقه که طیِ آن به سادگیِ تمام برتری اخلاقی‌ام را بر این منحط به اثبات رساندم، دیدم که دوباره مشغول به اندیشیدن به بحران‌های عصرمان شده‌ام. ذهنِ همچون همیشه رام‌نشدنی وسرکشم کنار گوشم
 دانلود کتاب اقتصاد ایران دکتر شاکری

دانلود کتاب

اﻗﺘﺼﺎد ﺑﺮای ﻫﻤﻪ ﺑﺮرﺳﻲ و ﻧﻘﺪ ﻛﺘﺎب « »criticalstudy.ihcs.ac.ir › ...توسط مهربانی - ‏2017ﻛﺘﺎب در ﺗﻼش اﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﺎ ﺑﻴﺎﻧﻲ ﺷﻴﻮا، روان و ﺳﻠﻴﺲ ﺑﻪ ﺗﺸﺮﻳﺢ ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ ﻴﻴﺪه اﻗﺘﺼﺎد ﻛﻼن .... ﺟﻨﺎب آﻗﺎی دﻛﺘﺮ ﻋﻠﻲ ﺳﺮزﻋﻴﻢ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪه ﻛﺘﺎب. « ... ﻫﺎی اﻗﺘﺼﺎد اﻳﺮان ﺑﻲ ﺛﺒﺎﺗﻲ در ﺳﻄﺢ ﻛﻼن ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﻋﻼوه ﺑﺮ اﻳﻨﻜـﻪ ﻣﺸـﻜﻼﺗﻲ را ...... اﻧﺘﺸﺎرات ﺗﺮﻣﻪ. ﺷﺎﻛﺮی،. ﻋﺒ
نماشگاه های کتاب همیشه برای من یه فرصت بوده تا از کتاب های خوب بهره بگیرم، اما گاهی اوقات همین نمایشگاه ها با کتاب های بنجلی گه برای فروش می‌آورند فقط میخواهند که جیب مردم را خالی و جنس خود ر ابه فروش برسانند. لطفا دنبال کتاب هایی که موفقیت سه سوت را نشانه رفتند نباشید چون فقط باعث میشه که ذهن ما تنبل بار بیاد و اصلا دیگه چیزی بنام تلاش برایش معنایی پیدا نمیکند. 
لطفا در کتاب هم بدنبال بهترین ها باشید. 
اگه کتاب خوبی می‌شناسید که ارزش خوانده
کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر pdf

دانلود فایل

دانلود دانلود رایگان کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر pdf|اِی تیatre.omran-files.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سی-و-دو-هزار-سال-تاریخ-هنر...یکی از بهترین فایل ها با عنوان معرفی کتاب:(سی و دو هزار سال تاریخ هنر)نقاشی پیکرتراشی معمارینویسنده:فردریک هارتمترجم:هرمز ریاحیتعداد صفحات:1160حجم ...
کتاب سی دو هزار سال تاریخ هنر - کارا کتابwww.karaketab.com › کتاب-نایاب › کتاب-سی-دو-هزار-سال-تاریخ-هنرکتاب
کتاب دیجیتال یا کتاب چاپی؟مساله ی مهم نوع کتاب نیست ، بلکه نسبت مطالعه ی ما است .

سرانه ی مطالعه در ایران ۱۵ دقیقه در روز است ! و فرقی هم میان انسان کم سواد یا استاد دانشگاه وجود ندارد. در نتیجه ما ایرانی ها کم کتاب میخوانیم ! و در سبد اقتصادی خانواده های ایرانی، کتاب جایگاه خاصی ندارد. حال ، چه کتاب 10 تومانی چه کتاب گران تر. تماشای میلیون ها نفری که دست خالی ! از نمایشگاه های کتاب بین المللی تهران و … بیرون می روند، واقعیتی است تلخ ! امروزه ناشر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها